Kurbanlık Satışı

Kurbanlık Satışı

Kurbanlık satışı ÖZAY BESİ ÇİFTLİĞİ
Kurbanlık dana,Kurbanlık koyun,hisseli kurbanlık
Kurbanlık satışı olarak kurbanlık dana, kurbanlık koyun ve hisseli kurban satışlarında 26 yıldır güvenle hizmetteyiz.

Türkiye Genelinde Gıda Sektöründe Başarılı Çalışmalarını Sürdüren Firmamız. Ankara’da 1982 Yılında Özay et ve tavuk pazarı olarak başlayan ve bu tarihten Bu Yana Gelen Deneyim ve Tecrübesiyle Çalışmalarını Hızla Devam Ettirmektedir. 1995’de bünyesine Özay Besi Çiftliği’ni Katarak Sektörde Büyük Bir Gelişme Sağlamış ve hizmet vermeye devam edecektir.

Kurbanlık satışı Hizmetlerimizden bazıları

Kredi kartı ile kurbanlık imkanı ,  %100 doğal beslenme ile hayvan yetiştiriciliği ile hayvanlara herhangi bir kimyasal yem verilmemiştir, İslami şartlara uygun kurban kesim işlemi ,Hisseli kurban satışlarımız , kurban kesim işlemleri sırasında Sınırsız ikramlarımız ve dinlenme tesislerimiz. Modern kesimhane, profesyonel kasap ekibi, uzman kesimcilerimiz ve uzman parçalama ekibimizle kurbanınız hızlı bir şekilde kesilir, Hijyen ve temizlik kurallarına uygun olarak kurban işlemlerinizi   gerçekleştiririz….

2021 Büyük ve Küçük Baş Canlı kurbanlık satışlarımız başlamıştır.

Almış Olduğunuz Kurbanlıklarız Dilerseniz Bayrama Kadar Sizin Yerinize Ücretsiz bakıyoruz. Biz İşimizi Dürüst ve Kaliteli yapıyoruz. En Son Teknolojili Parçalama Makinalarımız ile Daha Hızlı, Güvenli Bir Şekilde, Detaylı ve Adil Bir Biçimde Hisseli kurban işlemi yapıyoruz. 7 Bölmeli Özay Besi Çiftliğine özel pay baskülü ile siz değerli müşterilerimiz Hisseli kurbanlıklarınız eşit olarak uygun pay ediyoruz. Ankara kurbanlık satışı bizim işimiz. Sizin Yerinize Her Şeyi Düşündük..

Kurban Bayramı 2021 20 TEMMUZ Salı günü görüşmek dileği ile ….

Anasayfa

Kurbanlık satışı sitesinden Kurbanlık dana, Kurbanlık koyun, hisseli kurbanlık istiyorum. Hesaplı ve güvenilir de olsun. Ne yapmalıyım?
Sadece bizimle İletişime geçin
Konuşmayı başlat
kurbanliksatisi.net
Merhaba ben Kemal ÖZAY.
Satış temsilciyim. Nasıl yardım edebilirim?